game-ready-system-glowny-g2pro-aparat-do

GameReady- wypożyczenie

Rehabiltacja na najwyższym poziomie

Aparat do krioterapii Game Ready to zestaw oparty na technologii kosmicznych skafandrów NASA. Całość zapewnia terapię przerywanych ucisków pneumatycznych jednocześnie z dostarczeniem terapii chłodzenia w uszkodzone - kontuzjowane miejsce. Game Ready został stworzony w oparciu o badania naukowe nad kontrolowaniem ciśnienia i temperatury w elastycznym materiale oraz badania lekarzy sportowych na temat kontuzji występujących w sporcie. Produkt ten pozwala ludziom (sportowcom) szybko powrócić do zdrowia po urazie lub operacji. Przyspiesza okres regeneracji komórek układu mięśniowego i szkieletowego, przez co skraca czas rehabilitacji i odnowy biologicznej.

Game Ready® zawiera opatentowany system RICE - tj. odpoczynek, lód, ucisk, elewacji, który był używany przez dziesiątki lat w leczeniu ostrych i przewlekłych urazów oraz w rehabilitacji pooperacyjnej. Game Ready łączy w unikalny sposób natychmiastowe chłodzenie i przerywany ucisk, którym można zarządzać w prosty sposób z panelu dotykowego. Całość zawiera i wykorzystuje wszystkie właściwości RICE.

Game Ready zapewnia stały przepływ wody z urządzenia głównego przez konektor do wewnętrznego kołnierza znajdującego się najbliżej ciała. Woda z lodem robi pełną pętlę wzdłuż kanalików rękawa zabierając ciepło i wraca do zbiornika. W ten sposób ciepło jest usuwane z leczonego obszaru. W tym samym czasie część powietrza mankietu wykonuje naciski celem dotarcia do głębokich części ciała.  

W przypadku, gdy bandaże elastyczne, zamrażacze, worki z lodem i ice packi oraz inne alternatywne rozwiązania oferują ograniczone możliwości działania to Game Ready® jest zawsze gotowy. Bardzo szybko pozwala dopasować w łatwy sposób ciśnienie rękawów oraz w prosty sposób pozwala kontrolować temperaturę i czas leczenia. W ciągu zaledwie kilku prostych kroków można zacząć leczenie, które umożliwi natychmiastowe działanie w miejscu kontuzjowanym.

Dlaczego Game Ready®?

  • rehabilitacja ostrych i przewlekłych urazów oraz w rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych

  • przyspiesza odnowę biologiczną

  • posiada wygodną i równoczesną aplikację dwóch elementów leczenia: wody z lodem oraz kompresji

  • system dwukomorowy dostarcza obwodową i ruchomą terapię zimnem bez możliwości odmrożenia

  • zawiera szeroką gamę temperatur, zróżnicowaną kompresje (4 typy), gotowe programy leczenia i terapii

  • możliwe ręczne ustawienia i sterowanie    

Komu może pomóc Game Ready®?

  • sportowcom, osobom aktywnym oraz pacjentom po operacji, którzy szybko chcą wrócić do zdrowia po mięśniowo-szkieletowym urazie lub pooperacyjnej rehabilitacji

  • trenerom odnowy biologicznej, którzy dbają o kondycję zawodników, ich podatność na urazy oraz o ich powrót do zdrowia (czas pracy terapeuty skraca się zdecydowanie)

  • profesjonalistom medycznym - ortopedom, fizjoterapeutom i trenerom, którzy chcą ułatwić i przyspieszyć leczenie pacjentom pooperacyjnym lub pourazowym

  • osobom prywatnym/zawodnikom

Wypożycz Game Ready

Dzięki możliwości wypożyczenia profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji jesteś w stanie skorzystać z innowacyjnego systemu leczenia, który w normalnych warunkach stosowany jest jedynie w klinikach ortopedycznych i gabinetach fizjoterapeutycznych.