IMG-1657.JPG

Trening EMS i elektrostymulacja w Koninie

Elektrostymulacja


Trening EMS to stymulacja mięśni za pomocą impulsów elektrycznych.
TO TYLKO 20 MINUT 1 RAZ W TYGODNIU


Trening personalny


Trening EMS odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera, który nauczy Cię prawidłowych wzorców ruchowych i dostosuje trening do Twoich potrzeb!


Czas


Trening EMS trwa tylko 20 minut i jest dużo bardziej wydajny od klasycznych form aktywności fizycznej!


Schudnij


Przy treningu EMS aktywujesz wszystkie główne grupy jednocześnie, przez co wydatek kaloryczny takiego treningu jest bardzo wysoki. Ponadto trening za pomocą elektrostymulacji pobudza Twój metabolizm, dzięki czemu spalasz kalorie jeszcze kilka godzin po skończonym treningu!


Zdrowe plecy


Trening EMS to świetny sposób na wzmocnienie mięśni głębokich. Już po pierwszych treningach wzmocnisz swój gorset mięśniowy i pożegnasz się z bólem pleców na zawsze!


Stawy


Podczas treningu EMS nie używasz żadnych zewnętrznych obciążeń, a sama intensywność treningu dobierana jest dla każdego indywidualnie za pomocą wartości natężenia impulsu. Trening ten jest więc całkowicie bezpieczny dla Twoich stawów!


Bezpieczeństwo


Trening EMS jest całkowicie bezpieczny. Elektrostymulacja wykorzystywana jest z powodzeniem w fizjoterapii od wielu lat. A teraz dzięki maszynie Miha bodytec możesz wykorzystać impulsy elektryczne również w treningu sportowym!